ГоловнаПодії в Україні

Вся правда про критий ринок Южноукраїнська

2017 р міськвиконкомом був оголошений інвестиційний конкурс на реконструкцію і розширення будівництва критого ринку. 25 червня відбулося засідання сесії. Депутати розглянули це питання і проголосували за залучення інвестицій, мер міста також підтримав цю пропозицію. Під час конкурсу лише одна компанія виказала згоду на вливання інвестіцій в цю будівлю та теріторію. Це ТОВ «ГРАНД ІНВЕСТ СЕРВІС».

За словами генерального директора ТОВ «ГРАНД ІНВЕСТ СЕРВІС» , на сьогодняшній день компанія
провела ремонтні роботи на суму близько 1млн.300тис.грн. На даний момент є пропозиція від ТОВ «НОВОСТРОЙ ЛЮКС» по будівництву на території ринку торгово-виставкового центру. Згідно прописаними правилами по договірних зобов’язаннях, по розгляду міськради, інвестор має право здати в суборенду територію ринку іншій компанії.Але на це деякі депутати несподівано заявили, що проти цього і всіляко перешкоджають через пресу цьому процесу, негативно висловлюючись  про суборендатора.

На сьогодні міськрада змінила цільове призначення ресурсів і гроші в ринок не надходять, пояснюючи це тим, що інвестор не дотримується умов договору. Хоча договір передбачає залучення суборендатора.

 

За словами Романа Миколайовича, реконструкція, яка була проведена міською радою на території ринку, а саме будівництво близько 40 торгових павільйонів, не дала бажаного результату, вони стоять пусті і ніхто не знає хто власник цих павільйонів. На сьогодні йдуть судові розгляди в з’ясуванні власника, а для інвестора це є негативним чинником.

Зі слів генерального директора ТОВ  «ГРАНД ІНВЕСТ СЕРВІС» Довгаленка Романа Миколайовича наразі з різних інформаційних сайтів постійно ллється негатив, який не відповідає дійсності.

Директор наголошує, що потрібно залучати інвесторів і створювати їм хороші умови, а не перешкоджати цьому, вставляючи палки в колеса. І закликає за допомогою журналістів, сприяти заходженню додаткових інвестицій у місто, адже будівництво великих торгових центрів у містах має позитивну практику. Це не тільки нові робочі місця і додаткові надходження до бюджету, це ще й  додатковий асортимент товарів для населення, що має право на вибір.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *