ГоловнаНовини Первомайська

ГОЛОВНЕ НЕ СТАТИСТИКА, А ДОВІРА ЛЮДЕЙ ДО ПРАВООХОРОНЦІВ

Як уже повідомлялося нещодавно  було призначено нового керівника Первомайського відділу поліції, підполковника поліції Андрія Третьяка. Днями він дав ознайомчу прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації – телебачення, преси та Інтернет-видань.

За словами нашого співрозмовника, народився він у мальовничому місті Херсоні. По закінченні загальноосвітньої школи, за покликом душі  вступив до школи міліції, отримавши відповідну спеціальність. По закінченні навчання  пройшов довгий шлях від звичайного дільничного до керівних посад кількох райвідділів Херсонщини. У 2018 році його було призначено начальником відділення  поліції міста Южноукраїнська. Пропрацював на цій посаді два роки і відтепер очолюватиме  Первомайський відділ поліції ГУ НП у Миколаївській області.

Приступив Андрій Леонідович до своїх обов’язків лише сім днів тому, але вже встиг ознайомитися з обстановкою на місці, поспілкуватися з місцевою владою та особовим складом відділу. А відтак і розпочалася його робота на цій посаді. Як прозвучало під час прес-конференції, розпочав з того, що у Первомайську насамперед було відновлено піше патрулювання. Тепер і  вдень, і увечері патруль охороняє порядок та спокій на вулицях міста. Патрулі звертатимуть увагу на паркування у невстановлених місцях, стихійну торгівлю, дрібні правопорушення. Таким чином поліція стане ближчою до людей, а це одне з основних завдань, зазначив начальник відділу поліції: «Жителі міста мають відчути присутність, а головне, підтримку і допомогу поліції»,  – підкреслив  Андрій Третяк.

І наголосив, що він позитивно ставиться до відновлення громадських формувань для допомоги в патрулюванні вулиць міста, аби спільно навести лад у нашому спільному домі, і має надію на допомогу в цьому, як військових, з якими вже теж встиг поспілкуватися, так і  місцевої влади.

Новий керівник  місцевої поліції має на меті корегувати роботу особового складу так, щоб громадяни, які звернулися до правоохоронних органів, отримали грамотну, компетентну допомогу. Пріоритет № 1 – повернути поліцію обличчям до людей та повернути довіру населення до поліції. Яскравий показник роботи поліції – не кількісний, він обумовлений рівнем довіри до правоохоронців.

Понад годину спільно з журналістами у відділі поліції обговорювалися нагальні проблеми, що турбують первомайців. Це, зокрема, досить наболіле питання спалювання опалого листя, що планується вирішувати у співпраці дільничних інспекторів та інспекції з благоустрою. Активно проводитиметься профілактична робота на районах, куди, принаймні раз на тиждень, буде виїздити кілька співробітників для вирішення наболілих питань на місцях. Є також на меті патрулювання річок у межах міста задля забезпечення громадського прядку на міських пляжах та боротьби з браконьєрами. Журналісти звернули увагу й на поширені проблеми насилля в сім’ї та насилля над тваринами.

Під час зустрічі також порушувалася й така  гостра проблема, як розповсюдження наркотиків у місті. Керівник поліції зазначив, що, нажаль, не так просто одразу ж визначити, звідти розповсюджується інформація про закладки, оскільки ІТ-фахівця у відділі поки що не має. Але ніхто не заважає будь-якому небайдужому громадянину активізувати роботу зі знищення реклами наркотиків за місцем свого мешкання, зробивши таким чином свій внесок у вирішення існуючої проблеми. У цьому зв’язку, він за прикладом свого попереднього досвіду, планує звернутися до представників ОСББ та комунальників міста, аби вони зафарбовували подібні повідомлення у межах ввірених їм територій.

Наприкінці зустрічі полковник поліції подякував присутнім за цікаве спілкування і зазначив, що запланованих заходів ще дуже багато, як і роботи щодо їх реалізацій, але він цього не боїться, адже досвід має достатній.

Андрій Третьяк також, скориставшись нагодою, закликав через Мас-медіа місцевих жителів не бути байдужими, коли поруч вчиняються правопорушення, за можливості робити зауваження, де це доцільно, або негайно телефонувати до поліції, адже разом можна значно більше зробити на благо рідного міста та загального спокою.

джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *