ГоловнаНовини ПервомайськаПодії в Україні

Гаряча сесія Первомайської міської ради 7 скликання 28.05.2020р

Відбулося пленарне засідання чергової сесії Первомайської міської ради сьомого скликання.
Розглядалися питання змін до бюджету на 2020 рік, начальник фінансового управління міської ради звітував за період по травень місяць включно. Борг в бюджеті міста складає на 28 травня близько 10млн. грн.

З приводу відкриття дитячих садочків, мер міста Дромашко Л.Г. запевнила, що безконтактні термометри і все, що вимагають санітарні норми буде доставлено в садочки.

Депутат міської ради Дирдін Є.М. задав дуже цікаве питання з приводу пені по договорам – скільки платить місто за несвоєчасні розрахунки з підрядниками, а також з приводу економії на садочках і школах за період карантину.

Депутати були невдоволені тим, що рішення приймаються заднім числом. А депутат Медведчук у величезному борзі намагався звинуватити мера і пропонував підтримати пані Дромашко на виборах у мери ще на один строк, аби вона видерлась з цього боргу. Також пан Медведчук пропонував переобрати виконком.

Гарячі і гарні були промови!
Але хто б запитав у депутатів – А ви що робили всі ці роки? Де ви були? За що голосували? Чому наше місто по вуха в боргах?
Багатьом мешканцям хотілось би побачити ті проекти-рішення, які пропонував кожен з депутатів за ці роки, аби не тільки вигребти з боргу, а і розвивати своє місто.

Був ще один цікавий звіт по коронавірусу у області, районі і місту
Всього в Миколаївській області за весь період по 28 травня зареєстровано 282 випадки.
З них:
З підозрою на коронавірус 20(тобто ще не підтверджені).
З пневмонією 42.
Контактних 212(які не хворіють, просто контактували з хворими).
госпіталізовано 8.
По Первомайському району — 11 чоловік.
Нам сказали, що з 11 чоловік(всього, які були, тобто хворіли не всі) 7 одужало. Далі. на питання — то скільки ж хворих? Відповіли, що хворіло 5! А одужало 7… ну і нехай, це круто, коли одужує більше ніж хворіють.
З цих 11 людей: 5 — працівники лікарні; 4 — це ті, що вже лежали в лікарні, їм просто зробили тести; 1 хворий помер… хворий чи не хворий і на що він був хворий, тут ще треба розібратися, бо як виявилося, що ця сім’я була з Закарпатської області, туди і від’їхала. А на питання, від чого саме померла ця людина. Нам не відповіли. На запитання — скільки ж зараз лежить хворих з коронавірусом в районній лікарні? Відповіли, що 1 людина з Кривого Озера і в неї діагноз не підтвердився, тобто 0.

А взагалі. дивіться відео. там всі подробиці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *