ГоловнаНовини Первомайська

На Первомайщині дільничні офіцери поліції розпочали звітувати перед громадою про проведену протягом року роботу

З метою налагодження тісної співпраці з населенням та органами місцевого самоврядування, підняття довіри громадян до поліції, а також з’ясування та спільного вирішення проблемних питань, дільничні офіцери Первомайського відділу поліції  розпочали заходи щодо звітування перед громадою про проведену на протязі року роботу на території обслуговування.

Розпочав вказані заходи дільничний відділу поліції капітан поліції Сергій Грабко, який організував зустріч на свіжому повітрі на площі Шевченка в м. Первомайськ з громадянами, що мешкають на обслуговуємих ним територіальних дільницях Центр та Богопіль.

 

Капітан поліції прозвітував перед мешканцями громади про проведену ним роботу щодо дотримання правопорядку на території обслуговування, вжиті заходи із запобігання вчинення правопорушень, а також провів профілактичну бесіду на тему як не стати жертвою злочинців та вберегтися від домашнього насильства.

 

Також під час зустрічі були обговорені питання, які є найбільш актуальними у мешканців зазначених дільниць, а саме благоустрій вулиць міста, питання безпритульних собак та котів, паркування транспортних засобів в невстановлених місцях.

 

Наостанок поліцейський впевнився, чи кожен з присутніх має його контактні номери телефонів, щоб у будь-який час мати змогу звернутись до нього по допомогу.

 

Первомайський відділ поліції ГУНП

Миколаївської області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *