ГоловнаНовини ПервомайськаПодії в УкраїніПодії у світі

«Пандемія». Хто буде за це відповідати?

Сьогоднішня ситуація в світі, пов’язана з коронавірусом,  залишає бажати кращого. И не тому що «Пандемія» стукає в набат, вселяючи жах в кожного, хто засунув свій ніс в інтернет або телевізор, а тому що ці носи абсолютно припинили думати. «Дуже ти розумна» говорили вони, натягуючи свою маску на рот (яку, за всіма правилами, потрібно було викинути ще місяці два тому)…  Так, так, вы не ослухалися, саме на рот! Тому що ніс залишався цілком непристойно відкритим і нахабно вдихав свіже весняне повітря!

Ні, звичайно ж, дуже розумною я себе не вважаю і ніколи не буду вважати, тому що жодна людина не може знати про все на світі, але … людина небезнадійна в плані розвитку інтелекту, якщо у неї не зникає бажання задавати питання. А у мене їх безліч! І чим далі. Тим більше…

Зізнаюся, спочатку я теж свято вірила в смертельно небезпечну хворобу і навіть закликала всіх тримати дистанцію, сидіти вдома і носити маски. Але, коли почали відбуватися дивні речі, я відразу засумнівалася. Як можна пояснити те, що при такій небезпечній хворобі, від якої ховаються в скафандри, ховають людей, пересипаючи їх хлоркою і навіть не дозволяють відкривати труни на похоронах, діти хворіють, а їх батьки ні? Яким чином небіжчик може заразити, якщо ВООЗ не відомі випадки зараження коронавірусом через дотик поверхонь. Тобто якщо небіжчик на вас не чхне і не кашляне, якщо ви не будете його чіпати (на крайній випадок), то яким чином ви зможете заразитися? Навіщо цей цирк з похоронними ритуалами і риттям могил? Про могили взагалі окрема розмова. Для кого готували? Чому саме нарили для коронавірусних? Чому не вважали за потрібне про це раніше? Чи люди раніше не вмирали?

Звідки така турбота про людей, якщо серцево-судинні захворювання є основною причиною смерті в усьому світі? Ні з якоїсь іншої причини щорічно не вмирає стільки людей, скільки від них. але ніхто не забороняє сигарети і алкоголь, які викликають ці хвороби і не виписують за їх вживання величезні штрафи. За оцінками, в 2016 році від серцево-судинних захворювань померло 17,9 мільйона чоловік, що склало 31% всіх випадків смерті в світі. 85% цих смертей сталося в результаті серцевого нападу та інсульту.

Зверніть увагу і на цю таблицю. Це таблиця світу 2020р (це за 4 місяці цього року).

А це карта коронавірусу з початку його поширення. Чи не хочете порівняти показники?

Ну і до слова, якщо ви не в курсі, щороку в Україні помирає близько 500 000 чоловік. Будь ласка, ви не просто читайте. ви відкривайте ті показники. якмим вас кормлять кожен день і порівнюйте. перевіряйте!

А зараз я вам покажу ще одну велику загрозу, про яку вам забувають згадати. Це туберкульоз.

Туберкульоз є однією з 10 провідних причин смерті в світі. У 2017 році на туберкульоз захворіли 10 мільйонів чоловік, і 1,6 мільйона (в тому числі 0,3 мільйона чоловік з ВІЛ) померли від цієї хвороби. В цьому ж році 1 мільйон дітей (0-14 років) захворіли на туберкульоз і 230 000 дітей (включаючи дітей з ВІЛ-асоційованим туберкульозом) померли від цієї хвороби.

Вживання тютюну значно підвищує ризик захворювання на туберкульоз і смерті від нього. 7,9% випадків захворювання на туберкульоз у світі пов’язане з курінням.

Лікуванням від туберкульозу охоплено рекордну кількість пацієнтів — 7 мільйонів чоловік, але 3 мільйони до сих пір не отримують терапії. Що, на тлі цього коронавірус вже не такий і страшний? І до слова кажучи, хворі з туберкульозом непомітно ходять серед нас. Без масок і рукавичок!

Про коронавірусні інфекції, починаючи з 2012р, ви можете подивитися на сайті Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я

І сюрреалізм від ВООЗ

До речі, обмежувати свободу пересування уряд може тільки в двох випадках — при надзвичайному або воєнному стані. У нас не було оголошено ні одне, ні інше. Та й карантину у нас немає, а всього лише самоізоляція. Тобто це не повинно бути примусово і за порушення самоізоляції не повинні здирати штрафи.

Хто буде відповідати за залякування людей, збитки в економічному плані, про проблеми «карантину» взагалі про його наслідки, ми говорили з представниками кількох міст Миколаївської області: депутатами міських рад Первомайська і Южноукраїнська, журналістами та представниками громадських організацій в передачі «зустрічі про завтра». Приємного перегляду! Бережіть себе і не будьте здорові!

Наші гості:

Є.А. Кваснєвський. Депутат міської ради м.Южноукраїнськ.

Н.В. Сабліна. Депутат міської ради м.Первомайськ.

Ю.В.Сінчук. Голова ГО «Захисників Вітчизни та учасників АТО».

О.В. Надьожа. Журналіст-блогер інтернет порталу м.Южноукраїнськ.

В.М. Равлюк. Представник Лисогірської громади.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *