ГоловнаНовини ПервомайськаПодії в Україні

Первомайські правоохоронці інформують громадян — операція «Мак» триває!

В період 1 червня по 24 вересня на території Миколаївської області проводиться  комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак».

Поліцейськими вживаються заходи з протидії наркозлочинності на території міста та області. Особлива увага приділяється виявленню та знищенню незаконних посівів маку і конопель, а також перекриття каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків.

Поліція звертається до усіх небайдужих громадян дотримуватися чинного законодавства та у разі виявлення посівів нарковмісних рослин, повідомляйте до чергової частини Первомайського відділу поліції за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського, 29 або телефонуйте 063-282-5329, 068-314-2949 або 102.

Правоохоронці попереджають: дії, пов’язані із незаконним обігом наркотичних речовин, караються законом!

— Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту передбачає покарання від накладення штрафу до ув’язнення на строк до восьми років (ст. 309 КК України).

—  Посів або вирощування снотворного маку чи конопель — карається штрафом, або обмеженням волі, або позбавленням волі на строк від трьох до семи років (ст.310 КК України).

 — Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення,  пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів  передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до дванадцяти років з конфіскацією майна (ст. 307 КК України).

Особа, яка добровільно здала наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги і вказала джерело їх придбання або сприяла розкриттю злочинів, пов’язаних з їх незаконним обігом, звільняється від кримінальної відповідальності за незаконне їх виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення,  пересилання (частина перша ст. 307 та ст. 309 КК України).

Первомайський відділ поліції ГУНП

в Миколаївській області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *