ГоловнаНовини Первомайська

У Всесвітній день протидії торгівлі людьми ювенальний поліцейський зустрівся з вихованцями Первомайського реабілітаційного центру

30 липня старший інспектор ювенальної превенції Первомайського відділу поліції майор поліції Сергій Миндьо разом з працівниками служб у справах дітей Первомайської райдержадміністрації та центру соціальних служб відвідали вихованців Первомайського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Поліцейський спілкувався з дітьми, які, не дивячись на свій юний вік, вже мають за плечима досвід дорослого жорстокого життя у вигляді спостереження за поведінкою п’яних батьків та отримання від них незаслужених стосунів та побоїв, голодування, жебрування, нелюдських умов життя. У дружній обстановці він пояснив дітям поняття «торгівлі людьми», як форми сучасного рабства та порушення прав людини, яка не має вікових обмежень і від якої, нажаль, найчастіше потерпають діти, тому що не мають можливості захистити себе самі в силу свого віку.

Аби уберегти підлітків від небезпеки, що може підстерігати їх в майбутньому, ювенальник розповів їм про правила безпечної поведінки. Також на своєму ноутбуці він наглядно продемонстрував присутнім відеоролик як не стати жертвою протиправних дій, пояснивши що саме для цього потрібно робити, а у разі непередбачуваних ситуацій негайно телефонувати на безкоштовну лінію «102».

Первомайський відділ поліції ГУНП

в Миколаївській області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *