ГоловнаНовини Первомайська

У Первомайську ювенальний інспектор провів попереджувальні бесіди з підприємцями міста про продаж заборонених виробів неповнолітнім

Вчора, 20 серпня, старший інспектор ювенальної превенції Первомайського відділу поліції майор поліції Сергій Миндьо провів профілактичні рейди торгівельними закладами міста з метою перевірки дотримання їхніми працівниками правил реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам, які не досягли 18 років.

Метою вказаних заходів було попередження та подолання пияцтва і куріння серед підлітків. У зв’язку з чим, для інформування населення, дитячий поліцейський розклеїв у крамницях попереджувальні таблички з написом: «Продають алкоголь неповнолітнім — телефонуй 102».

Поліцейський попередив підприємців про те, що у разі виявлення вказаних правопорушень, їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами». Відповідно до санкції вказаної статті передбачено накладення штрафу у розмірі від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням не бути байдужими до вказаної проблеми у підлітковому середовищі. Якщо ви стали свідком того, як неповнолітній особі продається алкоголь чи цигарки, зробіть продавцю зауваження та кажіть що викликаєте поліцію. Пам’ятайте – чужих дітей не буває, всі вони наше майбутнє, тому попіклуємось разом про здоров’я нашої нації.

Первомайський відділ поліції ГУНП

Миколаївської області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *