ГоловнаНовини Первомайська

Ювенальний поліцейський Первомайська спілкувався із школярами про безпеку на воді

Сьогодні, 22 липня, старший інспектор ювенальної превенції Первомайського відділу поліції майор поліції Сергій Миндьо та працівники служби у справах дітей Первомайської райдержадміністрації організували на березі річки Південний Буг у с. Мигія зустріч із учнями 1-5 класів Мигіївської ЗОШ. Крім дітей також були присутні й інші відпочиваючі.

Ювенальний поліцейський зазначив, що, нажаль, є випадки загибелі людей під час купання у водоймах, у тому числі і дітей. Громадяни нехтують елементарними правилами особистої безпеки, тому важливо разом їх згадати.

Перш за все, дорослі мають звертати увагу на вибір місця відпочинку, надаючи перевагу спеціально облаштованим місцям для купання, де вже відома глибина та присутні рятувальні пости. Ні у якому разі не зловживати алкоголем та не залишати без контролю дітей, бути обережними під час купання та катання на плавзасобах.

Поліцейський побажав дітлахам проводити літні канікули корисно, цікаво та, головне, безпечно, займатись спортом, вчитись плаванню та набиратись сил і позитивних емоцій для нового навчального року.

Первомайський відділ поліції ГУНП

в Миколаївській області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *