Політика

Вихід на межі 1991 року не означатиме закінчення війни, — експерт

Коли Україна вийде на свої кордони, це не означатиме завершення війни проти Росії.

Про це в ефірі «Еспресо» заявив військовий експерт Роман Світан. За його словами, є два етапи війни і це буде лише перший.

«Перший — вихід на кордон 1991 року. Нам потрібна для настання певна кількість сил і коштів. Людських, фінансових, економічних зусиль. Цей етап війни ми можемо завершити цього року, якщо залишиться така ж динаміка постачання зброї. Але війна в цьому випадку не закінчиться, вона закінчиться лише якщо ми до виходу на кордони вже будемо в НАТО», — пояснив він.

За словами Світана, лише «парасольку» НАТО нас зможе прикрити. Інакше нам доведеться воювати, доки не розвалиться Росія.

«Якщо НАТО нас прийме, то війна одразу закінчиться. Або НАТО, або нам доведеться воювати ще років 10, поки РФ розпадатиметься. Вони будуть битися про наш фронт, яким стане кордон і доведеться стримувати цю навалу. Саме собою вступ до НАТО також нестійко, обов’язково треба повертати ядерний статус. Або відновлювати виробництво ядерної зброї, або при вступі до НАТО розміщувати у себе близько 100 боєголовок та керувати ними», — додав експерт.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *