Події у світі

Внаслідок аварії літака США над Середземним морем загинули п’ятеро військових

П’ять американських військовослужбовців загинули внаслідок авіакатастрофи під час навчальної місії у східній частині Середземного моря.

Про це повідомляє газета  Stars and Stripes.

Згідно з заявою Європейського командування Збройних сил США (EUCOM), аварія сталася під час звичайної операції із дозаправки у повітрі ввечері 10 листопада. Пошуково-рятувальні роботи розпочалися одразу після інциденту. У них брали участь літаки та кораблі США, які вже задіяні в цьому районі Середземного моря.

Зазначається, що EUCOM не ідентифікував тип літака, який зазнав авіакатастрофи, але KC-135 Stratotanker є основним військовим літаком-заправником у повітрі для армії США.

Наразі невідомо, чи пов’язані навчання з дозаправки у повітрі з діяльністю авіаносної групи у регіоні. Окрім військових кораблів ВМС, США також перемістили низку наземних оборонних споруд на Близький Схід, намагаючись захистити сили США в регіоні та стримати початок ширшої війни.

Нагадаємо, що військовий літак Сполучених Штатів увечері 10 листопада зазнав аварії над східною частиною Середземного моря. Командування підкреслило, що «жодних ознак ворожої діяльності немає».

Американські військові «з поваги до постраждалих сімей» не оприлюднили інформацію про екіпаж літака.

Як  пише  AP, поки що невідомо, до якої військової служби належав літак. Військово-повітряні сили США відправили до регіону додаткові ескадрильї. Також у східному Середземномор’ї працює авіаносець USS Gerald R. Ford, на борту якого знаходиться низка літаків.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *