Вперше у Первомайську проект «За чашкою кави»


Сьогодні у нашому місті відбулася зустріч «За чашкою кави», яку ініціювала кандидат наук, депутат міської ради Наталія Сабліна. Проект «За чашкою кави» Наталія планувала вже давно і нарешті її мрія здійснилася, а у нас з вами з’явилася можливість провести час у затишній обстановці та поговорити про головне, найцінніше в нашому житті – наших дітей

Вчені з університету Сан-Дієго (штат Каліфорнія) встановили, що підлітки, які проводять біля монітора менше години в день, вважають себе більш щасливими і успішними, ніж їх однолітки, залежні від комп’ютера. Незважаючи на те, що ми маємо вже незаперечні наукові докази патологічної природи цієї залежності, люди як і раніше не усвідомлюють небезпеку, що виходить від гаджетів. Це справжнісінький новий наркотик, який призводить до зниження кількості зв’язків між нейронами кори головного мозку, аддиктивному стресу, патологічної перебудови психіки, дитячої деменції.

Але, добре. Що є свідомі батьки, вчителі і просто небайдужі люди, які розуміють цю загрозу для суспільства і допомогають контролювати ці процеси. Наприклад, у деяких класах є спеціальні ящички, де діти залишають свої гаджети, щоб не відволікатися на зайве на уроках і батьки цю ініціативу підтримують!

Взагалі, сьогоднішня зустріч була дуже продуктивною. Запрошені спілкуватися між собою, ділитися досвідом, обмінювалися думками та отримували відповіді на такі актуальні питання сьогодення:
1.Як або 10 способів «відірвати» дитину від гаджетів .
2.Чому маленьке місто- це великі можливості для розвитку дитини.
3.Як «вижити» в світі і не «зламати» цінний скарб- ДИТИНУ.

У наш час це справді дуже актуальна тема, тому що діджіталізація заполонила вже майже кожен куточок нашої планети, а ми не зовсім розуміємо що з цим робити і головне як користуватися цією превілегією так, щоб не нашкодити ні собі, ні своїм дітям.

 

Це не остання зустріч, бо є дуже багато різноманітних тем, які турбують громадськість. Проект «За чашкою кави» дає змогу кожному взяти участь у ньому.

А тим, хто не зміг прийти «На чашечку кави», читайте поради від психолога:

Для профілактики гаджетозалежності дуже важливе системне обмеження цифрового контенту: ніяких гаджетів до 3-х років, не більше 15 хвилин екранного часу на добу у віці з 4-х до 7-ми років, і не більше півгодини — з 8-ми до 14 -ти років та максимально високий рівень соціалізації — дитячі колективи, групова робота, спільні справи і заходи з активним залученням авторитетних для дітей дорослих.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *