ГоловнаНовини ПервомайськаПодії в Україні

Вся Україна вже почула про Первомайськ. Жителі мають намір дійти до самого президента

22 лютого у Первомайську Миколаївської області відбулася друга частина акції «Зупинимо армагедон у місті». Люди запрошували на неї депутатів міської, обласної ради та небайдужих жителів Первомайська.

Самі жителі наголошують на те, що представники влади не йдуть назустріч людям. Обласні депутати «забули» про місто Первомайськ та Первомайський район, коли розподіляли кошти державної субвенції по Миколаївській області. У мера міста відповідь єдина — грошей немає. Місцеві депутати ховаються, губернатор не дає відповіді на запити та не приїздить на зустріч з громадою міста! Згідно ПОСТАНОВИ Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 р. № 36 разом за розділом “Миколаївська область” виділено: 4,178 мільярди гривень❗️❗️❗️ Розлючені жителі вимагають від керівництва області вплинути на катастрофічну ситуацію з автомобільними дорогами, тому що на рівні місцевої влади питання не рушить з місця.

Депутати міської ради VII скликання провели позачергову сесію для складання звернення до Президента України, щодо кричущої ситуації, яка склалася у місті Первомайськ Миколаївської області. На сесії була розглянута відповідь Служби автомобільних доріг у Миколаївській області на звернення виконавчого комітету Первомайського міського голови, яке було направлене Голові Миколаївської облдержадміністрації Олександру Стадніку. У відповіді повідомлялося про те, що САД не є розпорядником бюджетних коштів. Не дуже ясно, навіщо Голова Миколаївської облдержадміністрації перенаправив звернення Голови міста Первомайськ на інстанцію, у компетенції якої немає важелів, щодо вирішення подібних питань.

Щодо відсутності фінансового ресурсу на ремонт доріг у м.Первомайську, у себе на сторінці в фейсбук Олександр Стаднік зазначив, що у минулому році, колишнє керівництво Служби автодоріг в Миколаївській області та керівництво міста не відстоювало необхідність виділення фінансового ресурсу з державного бюджету на ремонт доріг державного значення, що проходять містом. Зараз же, цю пасивність активно використовують задля підбурювання населення до незаконних дій.

Зі свого боку буду намагатися виправити ситуацію та залучити додаткові кошти для вирішення даної проблеми.
На закінчення хочу сказати, що розумію стурбованість та відчай людей, проте вирішення проблем радикальним шляхом не приведе нас до результату. Дуже довгий час на Миколаївщині панував не закон, а домовленості та корупція. Тому сьогодні, боячись втратити свої незаконні статки, деструктивні сили активно розхитують ситуацію в області. В той же час, наголошую на тому, що я повністю контролюю ситуацію в області. Ми повинні об’єднати зусилля на шляху до розвитку. Наша сила в єдності!

На питання людей, чи керівництво Первомайську подавало до ОДА технічну документацію на дороги, голова ОДА відповів, що ні мер, ні обласні депутати і Дирдін, в тому числі, палець об палець не вдарили. На запитання, як він відреагує на скарги людей, можливо проведе аудит останніх 10-ти років? Відповів, що займаються цим питанням. 

Сергій Бондарчук, секретар міської ради на звинувачення голови ОДА в бездіяльності, відповів:

Бог бачить не хотів нічого писати. Ми тиждень Ваше мовчання захищали. Слова про Вас поганого не сказали. Та й не будемо. Але по приїзду Вам в очі доведеться дивитися всім тим, кого ви згадали звинувативши в бездіяльності. До скорої зустрічі. Сподіваюся ...

Олександр Стаднік написав, що на днях завітає до Первомайська.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *