Новини Первомайська

Вугільний «навар»: справу чиновниці з Первомайського району передали до суду

Зловживаючи своїм службовим становищем, керівниця одного з відділів селищної ради Первомайського району завдала шкоди місцевому бюджету на понад 170 тисяч гривень.

Про це повідомляє Первомайський районний відділ поліції.

«Під час слідства, на підставі зібраних доказів, слідчі відділення поліції № 3 Первомайського райвідділу встановили, що жінка, перебуваючи на посаді начальника відділу освіти однієї з селищних рад, використовуючи своє службове становище, з метою отримання неправомірної вигоди на користь третьої особи, безпідставно підписала та видала додаткову угоду до раніше укладеного договору про постачання вугілля за навмисно завищеними цінами у порівнянні до ринкової вартості. У зв’язку з цим очолюваний фігуранткою відділ на початку вересня 2022 року необґрунтовано перерахував підприємству-постачальнику вугілля завищену суму бюджетних коштів», — йдеться у повідомленні.

Згідно з висновками проведених експертиз, внаслідок злочинних дій посадовиці місцевому бюджету було завдано збитків на загальну суму понад 172 тисячі гривень.

У січні за процесуального керівництва Первомайської окружної прокуратури слідчі повідомили жінці про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України «Зловживання владою або службовим становищем».

У ході слідства, за рішенням суду, підозрювану відсторонили від займаної посади.

Нині слідчі завершили досудове розслідування та направили обвинувальний акт до прокуратури, яка скерувала його до суду для розгляду по суті.

За скоєне зловмисниці загрожує ув’язнення до трьох років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той самий строк, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *