Події в Україні

Відправляв до РФ інформацію про дислокацію українських військ: мешканця Миколаєва помістили у СІЗО

Обрано запобіжний захід миколаївцю, підозрюваному в незаконному розповсюдженні інформації про дислокацію підрозділів Збройних Сил України.

Про це  повідомляє  пресслужба Центрального району суду м. Миколаєва.

40-річний місцевий мешканець підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.114-2 КК України.

«Відповідно до матеріалів клопотання, чоловік, використовуючи месенджер «Telegram» розпочав спілкування з представником РФ та погодився на пропозицію надавати інформацію про дислокацію та переміщення підрозділів ЗС України.

В подальшому, не пізніше січня 2024 року, він надіслав своєму абоненту, з докладними роз’ясненнями та описом, посилання з сервісу «Google Maps» об’єктів, де на його думку дислокувались підрозділі ЗС України.

Серед зазначених об’єктів були медичні заклади та будівлі на території великого підприємства»,  — розповіли у пресслужбі.

У судовому засіданні підозрюваний та його захисник заперечували проти задоволення клопотання, посилаючись на недоведеність ризиків та просили обрати запобіжний захід з можливістю внесення застави.

Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя Галина Подзігун ухвалила застосувати щодо підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою без визначення розміру застави.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *