Події у світі

В армії РФ солдати скаржаться на командування та відсутність озброєння, — ISW

Окупанти продовжують скаржитися на нестачу озброєння та обладнання. А також на своє командування, яке не реагує на підлеглих та не виконує своїх обіцянок.

Про це повідомляє  Інститут вивчення війни  (ISW).

Зокрема, у російському батальйоні «Схід» скаржаться, що військове командування не виконує обіцянки. Там заявили, що з початку повномасштабного вторгнення особовий склад бився на передовій замість того, щоб виконувати функції «зачистки» після штурмів.

У батальйоні «Схід» стверджували, що за останні 19 місяців бойових дій 31 військовослужбовець загинув у боях та 151 отримав поранення. Окрім цього, російські військові скаржаться на те, що командування недостатньо нагороджує батальйон за його самовідданість у складі російського оперативно-тактичного з’єднання. «Каскад».

Росіяни заявляють, що на куп’янському напрямку війська використовують застарілі автоматичні зенітні установки С-60 1950-х років. При цьому користувачі соцмереж піддали сумніву кадри російського Міноборони, на яких показано, як російські сили використовують гармати С-60, і запитали про вік цих систем. Проте командування заявило, що не сумнівається у ефективності радянського озброєння.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *