ГоловнаНовини ПервомайськаПодії в Україні

В Первомайську хочуть позбавити дітей харчування у школах.

У багатьох школах нашої країни впроваджується успішний пілотний проект мультипрофільного харчування.

Харчування учнів за цим проектом здійснюється за принципом «шведського столу», що надає можливість дітям спробувати різні страви або обирати з кількох запропонованих.

Щоденно в раціоні: риба, м’ясні страви, свіжі овочі, фрукти і свіжа випічка. Подача їжі, організована у вигляді «шведського столу», дозволяє учням харчуватися досить різноманітно, формує у дитини свідоме ставлення до правильного харчування і надає можливість малюкам відчути себе дорослими.


фото HealthySchools

Але такі досягнення не всюди. Наприклад, у Первомайську депутати «вирішили», що дітям взагалі не потрібно харчування у школах, аргументуючи це тим, що діти все одно там не хочуть їсти. Оксана Пастушок, сестра народного депутата Максима Дирдіна, написала у facebook , що можна було б відмовитися від безкоштовних сніданків у школі і ці кошти направити на забезпечення пожежної безпеки у навчальних закладах управління освіти.

Батьки обурюються, тому що і так утримують на собі всі потреби і ремонти шкіл і садочків, а влада забирає і урізає все, що тільки можливо. Ось, добралися вже і до харчування. Наразі, за свідченнями батьків, у школах Первомайська проводяться опитування — «Проти» вони чи «За» щоб їхні діти харчувалися у школах. Ми теж цікавилися у батьків, якої вони думки і більшість з них відповіли, що не будуть відмовлятися від харчування і радять саме чиновникам відмовитися від своїх премій, підвищення зарплат, доплат і соціальної допомоги.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *