Події в Україні

В Україні вводять графіки відключення світла: поки що йдеться про три області

У двох областях України через ситуацію з електроенергією можуть запровадити графіки відключення світла. Це сталося після масованих обстрілів з боку окупантів 22 березня.

Про це  повідомили  в «Укренерго», голова Одеської ОВ Олег Кіпер та голова Харківської ОВА Олег Синегубов.

Окрім Харкова, де зараз діють графіки відключення електроенергії, застосовані вони можуть на Одещині та Хмельницькій області. В Одесі, наприклад, зараз відключених абонентів немає, проте якщо зростатиме навантаження – можливі планові відключення з технічних причин.

«Енергетики звертаються з проханням знизити навантаження на мережі, щоб остаточно привести енергосистему в нормальний стан. Не використовуйте одночасно потужні електричні пристрої, по можливості вмикайте прилади не в піковий час», — наголосив голова Одеської ОВ Олег Кіпер.

Водночас у Харкові відключено від електроенергії до 200 тисяч абонентів міста. Енергетики продовжують працювати 24/7 над ліквідацією наслідків обстрілу.

«Розробляються графіки планових відключень. Це дозволить подавати електроживлення на всіх споживачів міста», — розповів голова Харківського ОВС.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *