Корисні поради

В Україні випустять марки із серії Зброя Перемоги

В Україні надійдуть в обіг нові поштові марки із серії Зброя Перемоги. Про це повідомляє прес-служба Укрпошти у четвер, 1 грудня.

«Укрпошта анонсує вихід нових поштових марок — Зброя перемоги, щоб подякувати ЗСУ за їх стійкість, міць і відвагу. Випуск — благодійний: частина зібраних коштів буде направлена ​​на допомогу Збройним силам України», — йдеться у повідомленні.

Марочний лист Зброя перемоги складатиметься з шести поштових марок із зразками військового вітчизняного та зарубіжного озброєння: Вільха, Нептун, Стугна-П, Байрактар ​​ТВ2, FGM-149 Джавелін, M142 Хаймарс. До поштових марок буде випущено конверт Перший день, немаркований конверт та картка.

Наклад марочного листа передбачено на 200 тис. примірників. Вартість такого листа – 90 грн., з яких 18 грн. – благодійний внесок. Номінал кожної марки – U (12 грн) відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого аркуша вагою до 50 г у межах України.

Придбати поштовий випуск Зброю Перемоги можна буде з 6 грудня у міських відділеннях Укрпошти по всій країні та онлайн-магазині компанії. Крім того, нові марки будуть продаватися на маркетплейс Prom, Kasta, Rozetka, eBay і Amazon.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *