Події в Україні

В Україні вночі збили рекордну кількість «шахедів» та ракету

Вночі, 25 листопада, ворог випустив Україною рекордну кількість ударних безпілотників.

Про це повідомляє командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук.

«Основний напрямок удару – Київ! Запущено близько 75 ударних БПЛА типу Shahed-131/136. 71 – знищено протиповітряною обороною! Дякую всім за захист цієї ночі! Особливо хочу наголосити на бойовій роботі мобільних вогневих груп Повітряних Сил та Сил оборони України. Близько 40% знищених цілей у їхньому активі!» – написав Олещук.

У Повітряних силах уточнили, що пуски 75 «шахедів» було зафіксовано за двома напрямками – Приморсько-Ахтарськ-РФ та районом Курської обл. -РФ. Протиповітряна оборона працювала щонайменше у шести областях України: Київська Сумська, Дніпропетровська Запорізька, Миколаївська, Кіровоградська обл.

До відображення повітряної атаки було залучено зенітні ракетні війська, тактичну авіацію, мобільні вогневі групи, підрозділи радіоелектронної боротьби.

«Внаслідок протиповітряного бою цієї ночі силами та засобами Повітряних Сил у взаємодії з ППО Сил оборони України знищено 71 ударний БпЛА «Shahed-131/136». Переважна більшість – у Київській області! Також на Дніпропетровщині знищено керовану авіаційну ракету Х-59» , — підсумували у відомстві.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *