Події в Україні

В Україні з’являться нові автомобільні номери

Міністерство внутрішніх справ на нормативному та технічному рівнях врегулювало можливість виготовлення номерних знаків компаніями різних форм власності. Про це пише видання NewsSky .

«Ще одна важлива зміна спрямована на покращення роботи сервісних центрів МВС. На нормативному та технічному рівнях врегульовано можливість виготовлення номерних знаків суб’єктами господарювання різних форм власності», — повідомив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий.

Він пояснив, що компанії, які мають намір провадити діяльність з виготовлення номерних знаків, зможуть подати до Головного сервісного центру МВС перелік документів, визначених у порядку, затвердженому постановою Кабміну №774.

Якщо всі документи будуть задовольняти вимоги, протягом 5 днів після надходження документів компанії повідомляють про приєднання до Реєстру суб’єктів господарювання.

Після приєднання до Реєстру підприємства вони зможуть виготовляти номерні знаки на вибір особи з окремими буквено-цифровими комбінаціями із серіями ОА, ВВ, ОС, ОЕ, ВІН, ОІ, ОК, ОМ, UB, UC, AG, AJ, DB, NA, що врегульовано наказом МВС України від 30 січня 2024 року № 53.

«Тобто процес присвоєння буквено-цифрової комбінації, виготовлення та видачі номерних знаків буде ще прозорішим і позбавленим втручання посадових осіб», — зазначив Драп’ятий.

Він додав, що на сьогоднішній день жодне підприємство не включено до Єдиного реєстру транспортних засобів, адже нормативні зміни було прийнято відносно нещодавно.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *