Події в Україні

ГБР розслідує, завдяки кому ворог зумів швидко окупувати південь України — голова СБУ

Державне бюро розслідувань досліджує, яким чином російські окупаційні війська дуже швидко просунулися з окупованого Криму півднем України 24 лютого 2022 року.

Про це сказав в.о. голови СБУ Василь Малюк в інтерв’ю телеканалу «1+1».

«Відповідне кримінальне провадження перебуває у Державному бюро розслідувань. Вони здійснюють слідство, на сьогодні проводиться багато експертиз. Я не маю жодного права розкривати карти, це їхнє провадження. Ми не можемо порушити принцип таємниці слідства, водночас, наскільки мені відомо, слідство вже на завершальному етапі», — сказав він.

За словами Малюка, до цих подій причетний і зрадник, викритий у СБУ, — колишній керівник Кримського главку служби безпеки полковник Олег Кулініч. Він проводив там антитерористичні навчання, не погодивши це з керівником антитерористичного центру при СБУ.

Раніше, влітку 2021 року, на таємному засіданні РНБО було доручено забезпечити відповідний захист кількох областей України на випадок вторгнення противника. Чому у лютому 2022 року ворогові вдалося швидко просунутися Херсонщиною — ще належить з’ясувати, пояснював секретар РНБО Олексій Данилов.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *