Політика

Глава ВП назвав альтернативу гарантіям безпеки для України

Україна отримає необхідні гарантії безпеки від країн-партнерів, або стане членом НАТО. Також є ймовірність того, що вона отримає і гарантії безпеки, і членства в Альянсі.

Про це заявив керівник офісу президента Андрій Єрмак в інтерв’ю з Наталією Мосейчук,  опубліковане  на її YouTube-каналі у четвер, 29 грудня.

«Я не вірив, що за такий короткий термін ми зможемо підготувати такий документ — Kyiv Security Compact, який лежить у всіх світових лідерів на столі. І сьогодні навіть ніхто не говорить про «можливо» чи «неможливо». Є факт, питання лише коли і як ці гарантії буде надано кожною країною», — зазначає чиновник.

Він також висловив думку, що гарантії безпеки можуть бути у вигляді одного великого документа, де будуть закладені принципи та додаватимуться до двосторонніх договорів. Крім того, це може бути декілька договорів, які стосуються однієї тематики.

«Я впевнений, чи ми отримаємо ці гарантії, чи станемо членами НАТО. Може бути й так, що одне та інше», — додав керівник Офісу президента.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *