ГоловнаНовини Первомайська

Давайте всі разом допоможемо Сергію здолати недугу!


Це Шевченко Сергій, позивний Шева. В 2014-му пішов добровольцем в АТО. В районі Савур-Могили його підрозділ першим дав бій регулярним частинам рф, що вторглися в серпні 2014. Ворог поніс втрати, що затримало його просування вглиб.

Після 2014-го було ще кілька ротацій в район Маріуполя.У самі важкі часи, коли збурення сепаратизму,бандитських нападів і військового вторгнення рф на територію нашої держави З 02.04.2014 по 12.07.2016 роки Шевченко Сергій як і всі інші наші герої відстоював нашу волю,свободу і незалежність. В зоні бойових дій Сергій провів182дні,але які це були дні, тільки вдумайтесь!!!

Потім повернувся до мирного життя, працював, тримав невелике господарство. Зберіг адекватність і притомність – його психіка впоралась. Але у кожного є слабке місце. В віці 45 років він отримав ( гостра лейкемия). Складна і не до кінця вивчена хвороба. Сталося це несподівано, за два тижні до Нового року. Сергій проходитв курс терапії у миколаївській обласній лікарні. На даний час Сергій продовжує боротись за своє життя, в КНП»ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ», і лікарі прикладають всі зусилля для бородьби з цією важкою хворобою яка потребує вживання дуже дорогих ліків іноземного виробництва.
Грошей, які є на даний час недрстатньо для продовження лікування, а зупинятись на досягнутому ніяк не можна, треба пройти повний курс лікування

От така історія. Хтось потрапляє в полон на війні, а хтось проходить пекло цілим, а повернувшись додому потрапляє в полон хвороби. Давайте витягнемо звідти Шеву, як він витягав нас усіх п’ять років тому.

Давайте всі разом допоможемо Сергію здолати цю недугу поки є така можливість! А можливість дійсно є і є люди в білих халатах які готові допомогти йому в цьому, але потрібні ліки які коштують дуже дорого.

Дорогі Українці, друзі, знайомі, земляки звертаюсь до вас,до ваших щирих сердець допомогти в лікуванні тяжкої хвороби (Гостра лейкемія), яка несподівано підірвала здоров’я Шевченка Сергія Анатолієвича, який в тяжкі часи для нашої неньки України захищав кордон та територіальну цілістність, незалежність і національність, людини яка як і всі наші пращури вірить в могутність і нездоланість.в свободу і незалежність, в розвиток і процвітання нашої Держави Україна.

Прошу і стаю на коліна, не залишайте без уваги цей лист. бо то є життя яке ми в змозі спасти дати радість батькам. а Сергію життя!

Картка Приватбанку: 5168 7427 0201 4501

Номер валютного рахунку.
Картка Приватбанку :.5169 3600 0789 8772 (Система СФІФТ)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *