Політика

Данилов прогнозує у 2023 році перехід України до наступального етапу у війні.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов прогнозує у 2023 році перехід України до наступального етапу у розв’язаній російською війні.

Про це він написав у  Фейсбуці , передає Укрінформ.

Зокрема, Данилов нагадав етапи зміни світовою спільнотою свого ставлення до війни Росії проти України.

Так, у пості під назвою “Повірити в Україну. Як світ змінював своє ставлення до української війни за незалежність – від партизанського руху до Перемоги» він описав чотири етапи змін.

Перший етап із січня 2022 року – «партизанська війна», коли партнери почали надавати Україні переносні протитанкові та зенітні ракетні комплекси NLAW, Stinger, Javelin.

Другий етап з червня 2022 року – оборона/контрнаступальна війна, коли Київ почав отримувати від партнерів реактивні системи залпового вогню HIMARS, MLRS, гаубиці M777, ракети Harpoon, снаряди GMLRS, Excalibur, САУ Panzerhaubitze 2000, ПВО Краб.

“3. 2023 рік. Наступальна війна: БМП Bradley, Marder, бронетранспортери Bastion, бронемашини AMX-10 RC, Patriot. І багато іншого – менш публічне і зовсім не публічне”, — наголосив Данилов.

За його прогнозом, буде ще четвертий етап — «Війна справедливості та відплати». Строки цього етапу Данилов не уточнював.

Водночас, наприкінці повідомлення Данилов додав: «PS. Ракетна та дронова програма України».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *