Події в Україні

Дефіциту генерації немає вже кілька діб — Yasno

Українським фахівцям вдалося відновити значну кількість потужностей, що генерують, тому дефіциту генерації електроенергії немає вже кілька діб.

Про це пише УП з посиланням на СЕО постачальника енергоресурсів YASNO  Сергія Коваленка , а також директора Центру досліджень енергетики Олександра Харченка в ефірі » Суспільне «.

Дефіциту генерації немає вже кілька діб.

Укренерго повідомляє, що колегам вдалося відновити значну кількість потужностей, що генерують. Працюють усі: і атомні, і гідро-, і теплоелектростанції. 

Генераційних обмежень немає, але мережні досі залишаються. У випадках їхнього перевищення відключення відбуватимуться за стабілізаційними графіками», — сказав Коваленко.

Директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко в ефірі єдиного телемарафону пояснив, що високий рівень води в річках, що дозволяє активно працювати гідрогенерації, а також відновлення кількох енергоблоків на вугільних електростанціях дозволили енергетикам максимально забезпечити країну електрикою. 

Тому останніми днями в системі немає великого дефіциту та електрика подається.

Проте Харченко наголосив, що «всі ці ремонти, всі ці відновлення – це не капітально», тож ситуація не надійна. 

За словами експерта, для повноцінного відновлення з огляду на можливі терміни постачання обладнання знадобиться 8-9 місяців.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *