ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!  

Аби убезпечити вас та поліцейських на той час, поки наша держава вживає заходів із запобігання поширенню на території України коронавірусу, прийом громадян керівництвом Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та керівництвом Первомайського відділу поліції тимчасово здійснюватиметься у письмовому вигляді або з використанням телекомунікаційних засобів та електронної пошти!

Зазначимо, що такі заходи виконуються у зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», якою на всій території України установлено карантин в період з 12.03.2020 по 03.04.2020. Так було прийнято рішення про обмеження прийому громадян у приміщеннях апарату ГУНП та підпорядкованих підрозділів поліції та запропоновано приймати звернення громадян у письмовому вигляді або з використанням телекомунікаційних засобів та мережі інтернет.

Громадянам, які хочуть звернутись до керівництва Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та керівництва Первомайського відділу поліції просимо надавати звернення у письмовому вигляді відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» до приймальні громадян ГУНП області за адресою: вул. Декабристів, 5, м. Миколаїв (вхід з вул. В. Морська) або на електрону адресу: sdz@mk.npu.gov.ua; до канцелярії Первомайського ВП за адресою: вул. Грушевського, 29, м.Первомайськ, телефон для довідок (05161) 6-07-55.

Особисті прийоми громадян на вказаний період керівництвом поліцейських підрозділів, відділів та відділень проводитись не будуть!

За додатковою інформацією звертатись до приймальні громадян ГУНП області за телефоном – (0512) 49-88-90, факс (0512) 49-80-79.

Вибачте за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння! Піклуйтесь про своє здоров’я та своїх близьких, дотримуйтесь правил гігієни та уникайте місць масового скупчення людей!

 

З повагою керівництво ГУНП в Миколаївській області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *