ГоловнаНовини Первомайська

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!  

Аби убезпечити вас та поліцейських на той час, поки наша держава вживає заходів із запобігання поширенню на території України коронавірусу, прийом громадян керівництвом Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та керівництвом Первомайського відділу поліції тимчасово здійснюватиметься у письмовому вигляді або з використанням телекомунікаційних засобів та електронної пошти!

Зазначимо, що такі заходи виконуються у зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», якою на всій території України установлено карантин в період з 12.03.2020 по 03.04.2020. Так було прийнято рішення про обмеження прийому громадян у приміщеннях апарату ГУНП та підпорядкованих підрозділів поліції та запропоновано приймати звернення громадян у письмовому вигляді або з використанням телекомунікаційних засобів та мережі інтернет.

Громадянам, які хочуть звернутись до керівництва Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та керівництва Первомайського відділу поліції просимо надавати звернення у письмовому вигляді відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» до приймальні громадян ГУНП області за адресою: вул. Декабристів, 5, м. Миколаїв (вхід з вул. В. Морська) або на електрону адресу: sdz@mk.npu.gov.ua; до канцелярії Первомайського ВП за адресою: вул. Грушевського, 29, м.Первомайськ, телефон для довідок (05161) 6-07-55.

Особисті прийоми громадян на вказаний період керівництвом поліцейських підрозділів, відділів та відділень проводитись не будуть!

За додатковою інформацією звертатись до приймальні громадян ГУНП області за телефоном – (0512) 49-88-90, факс (0512) 49-80-79.

Вибачте за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння! Піклуйтесь про своє здоров’я та своїх близьких, дотримуйтесь правил гігієни та уникайте місць масового скупчення людей!

 

З повагою керівництво ГУНП в Миколаївській області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *