Олег Бортніков

Друга сторона медалі.

Мовчав, довго мовчав, хтось що хоче мені сказати? той що був з Бахмутського напрямку сказав, я з Херсонского напрямку….. Але після вчорашнього посту в неті, де депутат НОТЕВСЬКИЙ отримав нагороду волонтера, я трохи прозрів…
І так, я вже питав раніше, чому НОТЕВСЬКИЙ не пішов захищати Україну, як це зробили деякі інші молоді депутати з Первомайська…відповідь була «ХВОРІЕ» ….да ладно, у нас захисники і без ноги, без ока, 4 стадія раку …
Далі, я знаю як він заважав волонтерам домогати нам, змушуючи їх все робити тільки через нього.
Згадаємо публікацію «InformPovod» в якій описуються події-«У Первомайську сталася резонансна подія. Під час пленарного засідання чергової сесії міської ради військовий, який приїхав до міста с передової, а точніше з Бахмутсього напрямку, звинуватив депутата міської ради Євгена Нотевського в псевдоволонтерстві та продажі матеріальної допомоги військовим. За словами захисника, Євген Нотевський в особистій телефонній розмові озвучив суми купівлі необхідного оснащення для військовослужбовців по нижчій ціні, ніж на інтернет-ресурсах. Але, на жаль, фактично це не може підтвердити. Так, як був на передовій і записати цю розмову він не міг, та і не до цього було. У відповідь на ці звинувачення, молодий депутат зробив заяву за наклеп і повідомив, що звернеться до суду.»
Раніше таким людям давали прізвисько….Гнідениш,,, сьогодні як їх називають не знаю…но, ти забув як нам впхнути намагався поламане авто, а потім рахунок нам виставив через 3 місяці…. і ми тобі це авто повернули. А як звернулись в перши дні по ,, буржуйки,, так досі їх не отримали….
Чекаємо на тебе на передовій в окопах, а не в судах з УКРАЇНСЬКИМИ ЗАХИСНИКАМИ судитись, щоб показати прикладом які у нас у Первомайську депутати.
А в мене побратими загинули…. і щось я не бачу нагород?, пітіції збираемо…. СЛОВ НЄМАЕ….
Слишал на свій адрес… » вам психолог потрібен » , не мені, а багатьом хто в тилу…. Ми живемо насправді, а більшість людей віртуальному світі…..

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *