Події в Україні

Експерт розповів, чому окупанти намагаються захопити Авдіївку за всяку ціну

Російське керівництво переконане, що якщо окупаційна армія здобуде перемогу в боях під Авдіївкою, це змусить Україну піти на переговори та погодитись на «заморожування» війни на умовах Кремля.

«Я не знаю, чому вони вважають, що ми погодимося вести переговори з ними. Але при досягненні цієї мети вони розраховують на те, що «посадять» Україну за стіл переговорів для того, щоб зупинити цю війну на актуальній лінії фронту. враховуючи ті території, які вони захопили, зокрема на Херсонщині, у Запорізькій, Донецькій області. А далі, ймовірно, вони планують накопичувати сили і в якійсь середньостроковій перспективі знову розпочати наступ вже на вигідніших умовах», — розповів військовий оглядач Денис. Попович в ефірі телеканалу «Еспресо».

За оцінкою експерта, загарбники продовжать продавлювати оборону ЗСУ в Авдіївці. Наразі десятки бригад і полків ворожої армії вже готові наступати на Авдіївку. 

«Ситуація там важка, окупанти далі перекидатимуть туди підкріплення для того, щоб здійснити оточення Авдіївки і досягти цілей. Вони йдуть вперед, у них є певні успіхи на півночі Авдіївки, оскільки саме там вони зараз просунулися до залізниці. На півдні від Авдіївки біля них менше просувань, частково там ЗСУ намагаються відображати позиції РФ», — зазначив Поповий.

За його словами, росіяни вважають, що міжнародна ситуація зараз для них сприятлива щодо таких цілей. Зокрема, це пов’язано із незрозумілою ситуацією за допомогою від США України.

«Новий спікер Палати представників ніби каже втішні речі, але поки що це до справи не доходить», — підсумував експерт.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *