Події в Україні

Жителя Очакова засудили до восьми років в’язниці за розбещення двох дівчаток

До 8 років позбавлення волі засуджено 44-річного мешканця Миколаївщини за розбещення двох малолітніх дівчат, а також умисне придбання, зберігання дитячої порнографії без мети збуту та її виготовлення (ч. 2 ст. 156). ст.301-1, ч. 3 ст.301-1 КК України).

Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

У судовому засіданні доведено, що чоловік, проживаючи в Очакові, у травні та серпні 2021 року чинив розпусні дії щодо п’яти- та восьмирічної дівчаток, знімаючи процес на відео.

Крім того, протягом березня – липня 2021 року засуджений завантажив із невстановленого Інтернет-ресурсу на мобільний телефон відеофайли, що містять інформацію, яка стосується дитячої порнографії, і надалі навмисне зберігав їх у телефоні.

За результатами судового розгляду Жовтневим районним судом підтримано позицію ювенального прокурора – чоловіка засуджено до 8 років позбавлення волі.

«При вступі вироку в законну силу відомості про вказану особу буде внесено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканності малолітньої особи», — йдеться у повідомленні.

У відомстві також нагадали, що вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення терміну подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо така скарга не була подана. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо воно не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *