Події в Україні

Зеленський заслухав доповідь про фронт та пообіцяв ворогові відповідь на обстріл Запоріжжя

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповіді про ситуацію на фронтах та пообіцяв відповісти на російські ракетні обстріли Запоріжжя.

Про це глава держави заявив у відеозверненні 2 березня.

Президент повідомив, що провів засідання Ставки верховного головнокомандувача з фронтової та ситуації з безпеки. Загальну доповідь зробив головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний. Також була доповідь розвідки.

«Детально – за конкретними бойовими напрямками, від командуючих угруповань наших військ. ОСГВ «Хортиця» – ключова увага Бахмута. ОСГВ «Таврія» – обговорили Донецький та Запорізький напрямки. Була докладна доповідь генерала Тарнавського», – розповів Зеленський.

«На сьогоднішній звірячий російський ракетний обстріл Запоріжжя буде наша відповідь як військова, так і юридична. Окупант неминуче відчуватиме нашу силу. Силу справедливості у всіх сенсах слова», — наголосив глава держави.

Він додав, що після ворожої атаки по Запоріжжю вдалося врятувати 11 людей, понад 70 отримали допомогу. У списку загиблих наразі є двоє людей.

Президент також поінформував, що в ОСГВ «Одеса» доповіли про ситуацію на Південному напрямку, зокрема щодо Херсона та області. Не було залишено поза увагою і північ держави, кордон.

«Командувачі чудово розуміють, що їхнє завдання – робити все, щоб придушувати вогонь терористів. І постійно працюємо з партнерами над тим, щоб далекобійність наших можливостей зростала», – зауважив Зеленський.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *