Події в Україні

Зеленський підписав закон про збільшення чисельності Держприкордонслужби

Президент України Володимир Зеленський підписав закон України про збільшення штатної чисельності Державної прикордонної служби. Про це він повідомив 30 квітня, у День прикордонника. Вечірнє звернення президента опублікувала його пресслужба.

«Це відзнака державою вашої ефективності, воїни, у захисті України, нашої незалежності, життя наших людей. Справді ефективні структури в силах оборони й безпеки України заслуговують на нарощування й поширення їхнього досвіду в інших елементах нашого війська», – підкреслив Зеленський.

Він зазначив, що у прикордонних військах служать тисячі фахових воїнів, які не лише захищають державний кордон, а й разом з усіма силами оборони б’ються на фронті, зокрема на найгарячіших напрямках.

«Дякую кожному солдату, сержанту, офіцеру й генералу Державної прикордонної служби України, усім підрозділам, які знищують окупанта й оберігають наші громади у прикордонні від російських терористів. Кожна знищена російська ДРГ, кожен відбитий російський штурм – це наближення того дня, коли дійде навіть до божевільних у Кремлі, що їм не зламати України», – наголосив президент.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *