Події в Україні

ЗСУ контратакували поблизу Авдіївки та відновили втрачені позиції: карти боїв ISW

Українські війська атакували російські позиції у смузі дерев на південь від Степового, поблизу Авдіївки та відновили втрачені позиції. Також ЗСУ зайняли позицію на острові Білорудий на східному (лівому) березі Херсонської області.

Про це повідомляє  Інститут вивчення війни  (ISW).

Ситуація у Харківській та Луганській областях

Російські війська вели наступальні операції вздовж лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна, але не досягли жодних підтверджених успіхів 4 грудня.

Російський «військор» заявив, що війська РФ атакували на південь від Лимана Першого (12 км на північний схід від Куп’янська) і поблизу Первомайського.

Український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували поблизу Сіньківки та Петропавлівки та поблизу Серебрянського лісництва, Тернів та Білогорівки.

Міноборони РФ стверджувало, що українські сили атакували поблизу Сіньківки на Куп’янському напрямку та поблизу Торського, Ямполівки, Діброви.

Бої у Донецькій області

Український Генштаб повідомив про невдалі атаки росіян поблизу Богданівки, Івановського, Кліщіївки та Андріївки. Генштаб ЗСУ також підтвердив, що українські війська продовжують штурмові дії на південному фланзі Бахмута.

Опубліковані 4 грудня геолокаційні кадри показують, що російські війська нібито просунулися поблизу водосховища на північ від Авдіївки. «Військори» РФ стверджували, що тривають важкі бої поблизу Авдіївського коксохімічного заводу та у промисловій зоні.

Український Генштаб повідомив про невдалі наступальні операції росіян на схід від Новокалинового та Новобахмутівки, а також поблизу самої Авдіївки, Степового, Північного та Первомайського.

Українські сили нещодавно контратакували поблизу Авдіївки та відновили втрачені позиції. Опубліковані 4 грудня геолокаційні кадри показують, як українські війська атакують російські позиції у смузі дерев на південь від Степового приблизно 1 грудня.

Генштаб ЗСУ заявив, що українські сили відбили російські атаки поблизу Мар’їнки та Новомихайлівки.

«Південна вісь»

Російські війська продовжували наземні атаки у районі кордону Донецько-Запорізької областей, але 4 грудня не мали жодних успіхів.

Генштаб ЗСУ повідомив, що українські війська відбили російську атаку поблизу Старомайорського (9 км на південь від Великої Новосілки). Російські джерела стверджували, що війська РФ продовжують атакувати ліси поблизу Старомайорського.

«Військори» РФ стверджували, що ЗСУ атакували російські сили на захід від Роботино та поблизу Новопрокопівки та Вербового. Міноборони РФ також стверджувало, що росіяни нібито відбили українську наземну атаку поблизу Нестерянки (12 км на північний захід від Роботино).

Російський блогер заявив, що українські сили готуються посилити обстріл у Вербового, коли погода покращиться.

Генштаб ЗСУ повідомив, що українські сили відбили російські атаки на південь від Роботино та в районі Новопокровки.

4 грудня українські війська продовжили наземні операції на східному (лівому) березі Херсонської області і нещодавно зайняли підтверджену позицію на острові Білорудий на південний захід від Херсона.

Геолокаційні кадри, опубліковані 30 листопада, 1 грудня та 3 грудня, показують, як українські війська вступають у бій з російськими військами у населеному пункті Білогрудове, що свідчить про те, що окупанти, ймовірно, контролюють більшу частину острова і що українські сили нещодавно посіли позиції поблизу населеного пункту.

Російський блогер стверджував, що українські сили просунулися на південь від Кринок. Інші «військори» повідомляли, що там точаться бої.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець повідомив, що російське угруповання військ «Дніпро» у Херсонській області користується поганою погодою для перегрупування та зосереджує основні засоби проти українського плацдарму у Кринках.

Джерело

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *