Події в Україні

ЗСУ ліквідували 27 військових угруповань РФ під Запоріжжям, — мер Мелітополя

Збройні сили України цього тижня ліквідували на території тимчасово окупованої Запорізької області близько семи військових угруповань окупантів. За минулий тиждень – двадцять. Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі загальнонаціонального інформаційного телемарафону в п’ятницю, 9 грудня.

«Повноцінне спокійне життя рашистів закінчилося кілька тижнів тому. Якщо минулого тижня, навіть за офіційними даними ЗСУ, було щонайменше 20 ліквідованих військових угруповань, то цього тижня вже можна констатувати той факт, що їх щонайменше сім ліквідованих військових формувань на території тимчасово окупованої Запорізької області», — наголосив чиновник.

Він також зазначив, що за цей час ліквідували і склади боєприпасів, і штаби у Мелітополі, Енергодарі, Токмаку та інших розташованих поряд населених пунктах.

«Вчора було неспокійно і в самому Мелітополі. Щонайменше з двох сторін були вибухи, як з напрямку Вознесенки та Семенівки, так і з напрямку нашого вже знаменитого військового аеродрому, де рашисти не залишають надії розмістити свої гелікоптери чи ще щось. Зараз точно говорити про наслідки ми не можемо, але точно бачимо, що рашистів там уже немає і вже ніколи не з’явиться», — додав Федоров.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *