Події у світі

Кадиров з’явився в соцмережах на тлі чуток про хворобу

У соцмережах підконтрольного Кремлю глави Чечні Рамзана Кадирова вперше за два тижні з’явилося особисте відео на тлі чуток про різке погіршення його здоров’я та навіть смерть.

На відео, опублікованому в неділю, Кадиров під дощем іде асфальтовою доріжкою. На одному з двох опублікованих відео видно будівлю, схожу на резиденцію Кадирова у Грозному. За даними сервісу Гісметео, у неділю у Грозному – близько 16 градусів, дощ.

«Дуже раджу всім, хто в інтернеті не може відрізнити правду від брехні, прогулятися на свіжому повітрі, упорядкувати думки», — йдеться в пості під відео. Однак на самому відео Кадиров вимовляє абстрактніший текст, він каже, що слухає Коран і пройшов кілька кілометрів.

До цього останні відео з Кадировим, на яких можна визначити час зйомки, з’являлися в його облікових записах і на республіканському держканалі більше двох тижнів тому.

Чутки про різке погіршення здоров’я Кадирова почали поширюватися у четвер увечері: одне з таких повідомлень з’явилося в опозиційному чеченському телеграм-каналі NIYSO, який у ніч проти 15 вересня повідомив, що Кадиров впав у кому.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *