Політика

Китай готовий до співпраці зі США — від цього залежить доля людства, — Сі Цзіньпін

Лідер Китаю Сі Цзіньпін заявив, що Китай готовий співпрацювати зі США, за його словами, обидві сторони долають свої розбіжності і працюють разом, щоб «відповісти на глобальні виклики».

Про це пише УП із посиланням на  МЗС Китаю ,  Reuters .

«Сі зазначив, що те, чи Китай і Сполучені Штати можуть знайти правильний шлях до порозуміння один з одним, має вирішальне значення для мирного розвитку світу і майбутньої долі людства.

Китай готовий просувати взаємовигідне співробітництво зі США на основі трьох принципів взаємної поваги, мирного співіснування і взаємовигідної співпраці, правильно управляти розбіжностями, докладати спільних зусиль для вирішення глобальних проблем, досягати взаємних досягнень і спільного процвітання на благо двох країн і всього світу».

Лист Сі Цзіньпіна виголосили на щорічній вечері Національного комітету з американо-китайських відносин зі штаб-квартирою в Нью-Йорку.

Повідомляється, що його заклик до більш стабільних двосторонніх зв’язків, які, за словами Сі Цзіньпіна, повинні будуватися на принципах «взаємної поваги, мирного співіснування і взаємовигідного співробітництва», пролунав напередодні візиту міністра закордонних справ Ван І до Вашингтона.

Поїздка з четверга по суботу найвищого китайського дипломата стане особистою зустріччю на найвищому рівні напередодні очікуваної зустрічі між президентом США Джо Байденом і Сі в Сан-Франциско на листопадовому саміті Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС).

Того ж дня, 25 жовтня, президент США Джо Байден також надіслав вітального листа на щорічну вечерю нагородження Національного комітету з американо-китайських відносин.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *