Події в Україні

Кожен має вміти користуватися зброєю: міністр оборони розповів бачення України після війни

Міністр оборони Олексій Резніков розповів, як бачить Україну після перемоги у війні з РФ.

Він заявив , що потрібно розвивати культуру військової професії, і що населення України має мати офіційно зареєстровану вогнепальну зброю та вміти ним користуватися.

Ходити в тир – ця культура має бути. Повинні працювати тири, щоб усі вміли вправно користуватися вогнепальною зброєю. Потрібно завершити реформу, і офіційно зареєстрована вогнепальна зброя має бути у населення, звичайно, з проходженням перевірок у психіатра, нарколога та правоохоронних органів. знатиме, що кожен повнолітній українець може дістати з-під ліжка автомат і чинити опір, він 10 разів подумає «, — зазначив він.

За словами міністра, українцям потрібно готуватися до зміни правового плану та культури поведінки нації після перемоги.

На жаль, фізично ворожа країна, яка є нашим сусідом, не полетить у космос . Навіть з усіма творами Ілона Маска. І вона мріятиме про реванш. Тому єдина запорука неповторення такого вторгнення – це потужний сектор сил безпеки та оборони, а також зрозуміла концепція армії резервістів. Таким чином мешкає Швейцарія «, — заявив Резніков.

Міністр оборони наголосив, що культура військової професії має стати трендом.

Можливо , термінова служба нам більше не потрібна. Але кожна молода людина у 18 років починає проходити спеціальні курси підготовки: медицина, стрілянина, окопи, злагоджені роботи. Далі навчається на кого хоче, але раз на рік проходить місячні курси за спеціалізацією. кулеметником – розвивайся як кулеметник. Хочеш бути оператором дронів – давай ”, – зазначив він.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *