Новини Первомайська

Користувачка «Однокласників» із Первомайська стверджує, що файли з РФ хотіла просто «зберегти»

Мешканка Первомайська, яка, як повідомляли «Новини-N», була взята під варту за поширення ворожої пропаганди в соціальних мережах, на судовому засіданні щодо обрання їй запобіжного заходу стверджувала, що матеріали, поширення яких їй інкримінують, хотіла зберегти для особистого користування, але погано розібралася у тому, як працюють соцмережі.

Про це повідомили у пресслужбі Центрального суду Миколаєва. Цей суд якраз і розглядав клопотання про обрання запобіжного заходу мешканці Первомайська, підозрюваної у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 110, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України.

Згідно з матеріалами клопотання, жінка розмістила на своїй сторінці в забороненій соціальній мережі «Однокласники» відеофайл, який містить заклики одного з російських політиків до зміни кордонів територій чи державного кордону України. Крім того, як випливає з клопотання, підозрювана неодноразово розповсюджувала на своїй сторінці відеофайли, що містять виправдання збройної агресії проти України.

«У судовому засіданні остання зазначала, що планувала зберегти відеофайли для власного користування, водночас через брак навичок роботи в соціальній мережі поширила відеозаписи для широкого загалу», — розповіли у пресслужбі суду.

У зв’язку з цим вона просила не застосовувати до неї запобіжний захід, пов’язаний із триманням під вартою.

Захисник заперечував проти задоволення клопотання, просив обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в певний час доби.

Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали клопотання, слідча суддя Галина Подзигун ухвалила застосувати до підозрюваної запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *