Події в Україні

Кім пояснив, чому Миколаївська область – у лідерах за темпами мобілізації

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім вважає, що Миколаївська область перебуває у лідерах за темпами мобілізації, оскільки жителі прифронтової області «розуміють, за що воюють».

Про це він сказав в ефірі «Фабрики новин».

— Миколаїв – це прифронтова область, тут була і окупація, і бойові дії. І жителі Миколаївщини розуміють, за що вони воюють, є що відбивати і що повертати. Тому миколаївці свідоміше ставляться до цього питання, — сказав він.

Кім також зазначив, що бійцям на передовий потрібен відпочинок:

— Дуже багато наших хлопців та дівчат пішли у перші дні, вони захищали та захищають нашу державу. Зараз їм час дати відпочити, і замінити їх треба також високомотивованими людьми. Миколаївщина розуміє, що це проблема. На жаль, за ці півтора роки я був в інших областях, коли ти щодня не живеш із цією проблемою, то ти потроху забуваєш і починаєш розповідати: це не за законом, поганий закон тощо. Це все маячня.

Кім припустив, що якщо раптом росіяни прорвуться і підійдуть, наприклад, до будь-якої із західних областей, то всі, як один, жителі захищатимуть свої будинки, але це «вже буде пізно», бо «ми повинні захищати все й зараз».

— Я розумію проблематику, розумію людей, які не хочуть, але ми маємо це робити, — сказав голова ОВА.

Закон про мобілізацію Кім назвав вимушеним заходом і не вважає, що його потрібно обговорювати.

— Якщо всі піднімуться на захист своєї країни, то потреби в цьому законі не буде. Я вважаю, що воювати за свою країну, за свою незалежність, за свою сім’ю мають усі. І не лише на «своїй» території, а зараз, на кордоні країни, на лінії бойового зіткнення, – сказав він.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *