Події в Україні

Кім розповів, куди на Миколаївщині повертатися зарано

У Миколаївській області залишаються небезпечними 3 населені пункти та дві громади. Туди голова Миколаївської ОВА повертатися наразі не рекомендує.

Про це він розповів в інтерв’ю Голованову.

«Миколаїв з 11 листопада був обстріляний двічі – 8 грудня та 31 грудня, причому зухвало. 96% усіх обстрілів плюс ці два припадають на Очаківську та Куцурубську громади. Вся решта області живе більш-менш спокійно. Обстрілів не було. Люди це відчувають і повертаються. На жаль, Кінбурнська коса зараз у «сірій» зоні, а Очаківська та Куцурубська громади – під постійними обстрілами. Жертв не було за останню добу, але люди там досі живуть у стадії війни. На інших територіях ми трохи відчуваємо, що таке свіже повітря», – розповів Кім.

Він зазначив, що наразі не рекомендується повертатися до трьох населених пунктів області та двох громад:

«По Миколаївській області – це три населені пункти на Кінбурнській косі, Очаківська та Куцурубська громади, які безпосередньо поряд. Решта, в принципі, безпечні. Є кілька сіл, де була лінія фронту, там потрібне ще розмінування, там небезпечно. Але кількість цих сел з кожним днем зменшується, тож можна повертатися», – підсумував голова ОВА.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *