Політика

Кім Чен Ин закликав до збільшення виробництва ядерної зброї

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин закликав до експоненційного збільшення виробництва ядерної зброї і до того, щоб її країна відігравала важливішу роль у коаліції країн, що протистоять Сполученим Штатам у «новій холодній війні».

Кім зробив ці коментарі під час дводенної сесії парламенту країни, який затвердив конституцію, включивши до неї свою політику розширення програми ядерної зброї країни,  пише  The Washington Times.

Засідання Верховного народного зібрання відбулися після того, як цього місяця Кім вирушив на Далекий Схід Росії, щоб зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним та відвідати військові та технологічні об’єкти.

Поїздка викликала занепокоєння Заходу щодо можливого військового альянсу, в рамках якого Північна Корея постачатиме Путіна вкрай необхідними боєприпасами для розпалювання його війни з Україною в обмін на економічну допомогу та передові російські технології для посилення ядерних та ракетних систем Північної Кореї.

У той час як Північна Корея поступово виходить із карантину, пов’язаного з пандемією, Кім активно зміцнює свої партнерські відносини з Москвою та Пекіном, намагаючись вирватися з дипломатичної ізоляції та приєднатися до єдиного фронту проти Вашингтона. Він описав світ як вступник «нову холодну війну» і що Північна Корея повинна у відповідь наростити свій ядерний потенціал.

Повідомлення ЦТАК про коментарі Кіма з’явилися наступного дня після того, як Північна Корея підтвердила звільнення пересічного солдата армії США. Тревіс Кінг, якого зараз відправляють назад до Америки, через два місяці після того, як він перетнув сильно укріплений кордон на Північ.

Відносно швидке висилання Кінга спростувала припущення про те, що Північна Корея може затягнути його утримання під вартою, щоб досягти поступок від Сполучених Штатів, і, можливо, відображала незацікавленість Північної Кореї у дипломатії з Вашингтоном.

ЦТАК повідомило, що члени асамблеї одноголосно схвалили новий пункт конституції, покликаний «забезпечити право країни на існування та розвиток, стримувати війни та захищати регіональний та глобальний світ шляхом швидкого розроблення ядерної зброї на вищому рівні».

«Політика Північної Кореї щодо нарощування ядерних сил стала постійною і стала основним законом держави, яка нікому не дозволена порушувати», — заявив Кім у своєму виступі на асамблеї. Він наголосив на необхідності «продовжувати роботу з експоненційного нарощування виробництва ядерної зброї та диверсифікації засобів ядерного удару», повідомило ЦТАК.

Кім вказав на те, що він назвав зростаючою загрозою, що походить від ворожих Сполучених Штатів і їхнього військового співробітництва з Південною Кореєю і Японією, що збільшується, звинувативши їх у створенні «азіатської версії НАТО, основної причини війни та агресії».

«Це просто найгірша реальна загроза, а не загрозлива риторика або уявна сутність», — сказав він.

Кім закликав своїх дипломатів «подальшим чином зміцнювати солідарність із країнами, які виступають проти стратегії гегемонії США та Заходу».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *