Політика

Москва вперше пішла на уклін, — Зеленський

Росія вже не може самостійно вести війну проти українського народу. Саме тому Москва просить допомоги в Ірану та вперше пішла на уклін до КНДР. Про це сказав президент України Володимир Зеленський на засіданні у форматі «Рамштайн» у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі у середу, 11 жовтня.

Він наголосив, що Україна зараз перебуває в особливій ситуації, коли на фронті потрібно тиснути на ворога без пауз.

«Всі ви розумієте принципи ефективного захисту. Саме такого захисту, який не залишає ворогові шансу відпочити, відновити сили, вибрати якусь іншу тактику дій. Росія втратила ініціативу. Ми на неї тиснемо. Ми! Саме українська сміливість та ваша підтримка визначають, що відбувається на полі бою та, головне, що відбудеться на полі бою», – заявив президент.

На його думку, Росія вже не може самостійно воювати проти України, бо просить допомоги у так званих союзників.

«Росія не справляється самостійно з цією війною. Ви це бачите. Їй потрібен Іран, бо без «шахедів» та іншої допомоги Росія не може. Їй потрібна Північна Корея. Уявіть, це – вперше у своїй історії Москва пішла на уклін до Пхеньяну. Чорноморський флот Росії втікає подалі від наших морських дронів і ракет. Традиційні покупці російської зброї бачать, наскільки переважає зброя, яка робить вільний світ і використовується українцями», – продовжив Зеленський.

Він підкреслив, що Росія хоч і повільно, але впевнено виходить з різних точок геополітичних розломів у світі, бо їй не вистачає своїх сил.

«При цьому в неї ще вистачає ресурсів, щоб розпалювати конфлікти і перетворювати їх на повномасштабні трагедії. Це відбувається в Сахелі, це може статися ще болючіше в Ізраїлі та в регіоні Близького Сходу в цілому. Маємо цього не допустити», — сказав президент і знову закликав союзників ще сильніше тиснути на Росію, щоб агресор слабшав і не встигав адаптуватися.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *