Події в Україні

Міноборони очолить голова ГУР Буданов, Резнікова переведуть до іншого міністерства

Фракція «Слуга народу» проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова та міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна.

Про це повідомили  нардеп від «Слуги народу», заступник голови комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки  Мар’яна Безугла  у Facebook, джерела УП, голова фракції «Слуга народу»  Давид Арахамія  у Telegram.

«Пройшло закрите засідання фракції «Слуга народу». Без деталей:

  • ситуація з безпекою в Україні, дії РФ
  • обмеження виїзду за кордон
  • робота фракції у 2023 році
  • кадрові ротації в уряді

МОУ та Мінстратегпром звільняємо. Подаються на постійних керівники СБУ та МВС».

За даними джерел УП, Резнікова розглядають на позицію міністра з питань стратегічних галузей промисловості.

Кирила Буданова планують призначити Міністром оборони. Міністра юстиції Дениса Малюську хочуть залишити на своїй посаді. Керівником МВС призначать чинного в.о. Ігоря Клименка, головою СБУ – чинного в.о. голови Василя Малюка.

Водночас звільнення міністра спорту Вадима Гутцайта перенесли на кінець лютого.

Звільнення мають відбутися на найближчому засіданні, а призначення через одне засідання.

Пізніше голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія підтвердив, що Рєзніков переводиться на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості. За словами Арахамії, це робиться «для посилення військово-промислового співробітництва, що абсолютно логічно, враховуючи його експертизу щодо «Рамштайну» та необхідність «підняти» міністерство, яке має робити більше».

Він також підтвердив, що Буданов очолить Міністерство оборони, «що є абсолютно логічним для військового часу». Арахамія підтвердив також, що Клименка буде призначено главою МВС, а Малюк – СБУ.

«Логіка та сама. Силові відомства на цьому етапі повинні очолити не політики, а кадрові силовики», — зазначив голова фракції.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *