Новини Первомайська

Мітинг у Первомайську: проводиться службове розслідування щодо дій поліцейських

Керівництво поліції Миколаївської області призначило службове розслідування дій правоохоронців під час мітингу, що відбувся у Первомайську.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.

«Під час моніторингу соціальних мереж було виявлено критичну публікацію з приводу дій співробітників Первомайського районного відділу поліції під час мітингу біля місцевої ради. На місці масового заходу, у проведенні якого учасникам було відмовлено місцевою владою, правоохоронці здійснювали охорону публічного порядку та роз’яснювали присутнім про обов’язкову необхідність узгодження таких зборів під час дії воєнного стану з районною військовою адміністрацією», — йдеться у повідомленні .

Вказується, що для перевірки всіх обставин події та законності дій співробітників поліції керівництво обласного управління призначило за цим фактом службове розслідування, яке проводить Управління головної інспекції.

Як вдалося з’ясувати « Новинам-N », йдеться про одиночні пікети, які проходили по всій Україні 28 жовтня – тоді по всій країні з плакатами вийшли монопікетники, які вимагали від місцевої влади вкладати гроші у ЗСУ, а не на плитку чи реконструкцію стадіонів. У Первомайську також вийшли кілька людей під будівлю міської ради.

Проте, як повідомляє місцевий сайт « Гард.City », правоохоронці були проти проведення акції, посилаючись на заборону під час воєнного стану, незважаючи на те, що до міськради було подано відповідні документи. Монопікетникам погрожували виписати розпорядження.

Під час розгляду почалася повітряна тривога, тож правоохоронці попросили присутніх пройти в укриття, проте вона була закрита. Відповідальна за укриття людина, номер якої був на дверях споруди. У трубці повідомили, що присутні можуть бути «диверсантами», тому притулок відкрито так і не було.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *