Події в Україні

На Одещині школярка вбила подругу та спалила її тіло, — ЗМІ

В Ізмаїлі жорстоко розправилися із 14-річною дівчинкою. Про це розповідає місцеве видання  Бессарабія .

Журналісти повідомляють, що про трагедію стало відомо 6 січня. Тоді місцевий житель, який вийшов на прогулянку із собакою, виявив тіло дитини.

«На березі Дунаю чоловік помітив дим. Коли підійшов ближче, виявив, що горить тіло людини. Він негайно викликав правоохоронців, які після прибуття на місце НП з’ясували, що тіло належить 14-річній місцевій мешканці. Після детального аналізу записів камер відеоспостереження було встановлено, що із загиблою у парку гуляла ще одна 14-річна дівчина. Вони навчалися в одній школі», — розповідають журналісти.

Тим часом місцеві Telegram-канали пишуть, що підозрювану у вбивстві затримали і та, нібито вже зізналася у злочині. За її словами, таким чином вона помстилася своїй кривдниці за те, що та нібито крала з її будинку речі.

«Вона запросила загиблу на берег річки, взяла з собою покривало, пляшку олії, запальничку, зав’язала «подрузі» очі, сказавши, що приготувала сюрприз, попросила лягти на покривало, після чого завдала два удари ножем у ділянку серця. Після цього школярка. загиблу та підпалила, після чого пішла», — йдеться у публікації.

Прес-центри поліції Одеської області та обласної прокуратури інформацію про вбивство 14-річній дівчинці поки що ніяк не коментували.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *