Події в Україні

ООН надасть українцям $123 млн для проходження зими

Управління верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН) виділить 123 мільйони доларів адресної допомоги у зимовий період постраждалим від війни в Україні.

Про це йдеться у звіті управління «Молдова та Україна 2023-2024: Відповідь УВКБ ООН на підготовку до зими», опублікованому у п’ятницю, 29 вересня.

Зазначається, що допомога з вересня 2023 року по лютий 2024 року надаватиметься у формі готівки для покриття витрат на електроенергію та оренду житла. У місцях, де відсутня можливість надання готівки, УВКБ ООН та партнери будуть роздавати обігрівачі та непродовольчі товари, а також надати притулок. За підрахунками ООН, готівка отримає 450 тисяч людей в Україні. Ще 15,75 тисячі людей будуть забезпечені житлом або засобами обігріву.

Крім того, 250 тисяч осіб буде забезпечено необхідними для зими непродовольчими товарами, зокрема термоковдрами, кухонними гарнітурами, матрацами, спальними мішками, лампами, термосами та рушниками. Ще 62,25 тисяч осіб отримають зимові куртки та взуття.

Також ООН забезпечить ремонт систем опалення та електропостачання у 362 будинках, де проживають 18 тисяч осіб. Крім того, підготовлено генератори, достатні для обслуговування 104 тис. осіб, які розподілятимуться за необхідності. Загалом ООН обіцяє допомогти в Україні 900 тисяч постраждалих від війни.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *