Політика

Переговори про вступ України до ЄС можуть розпочатися вже восени, — МЗС Чехії

Чехія вважає, що переговори про вступ України до Європейського Союзу можуть розпочатися вже восени цього року або на початку наступного року.

Про це заявив міністр закордонних справ Чехії Ян Липавський, повідомляє  ČTK.

За його словами, вчорашня зустріч міністрів ЄС у Києві була не лише символічною, а й стосувалася практичних рішень. Липовський зазначив, що Україна ще якийсь час вимагатиме допомоги ЄС.

«Було чітко сказано, що якщо Україна буде в Європейському Союзі, це буде чітка гарантія безпеки, тому що Євросоюз також мирний проект. Але це правда, що Україна має змінюватись, адаптувати своє законодавство до законодавства ЄС. Це ще далеко», — сказав він. . Липовський.

Він зазначив, що на зустрічі було чітко висловлено позицію Чехії про те, що переговори про вступ України до ЄС мають бути відкриті восени або на початку наступного року.

«Це технічний процес, у ході якого буде оцінено, наскільки підготовлена ​​Україна. Буде зрозуміло, де вона ще має працювати», — зазначив голова чеської дипломатії.

Минулого року Україні надали статус кандидата на вступ до Євросоюзу. Після цього перед нашою країною було поставлено низку умов, які потрібно виконати для членства.

Зараз наша країна розраховує розпочати переговори щодо вступу до ЄС до кінця року. Для цього необхідно виконати сім рекомендацій Єврокомісії.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *