Події у світі

Податкова отримає доступ до рахунків українців за кордоном

Державна податкова служба України отримала схвалений глобальним форумом ОЕСР звіт про зрілість системи управління інформаційною безпекою в Україні та обмін інформацією для податкових цілей.
Про це  повідомляє  податкова служба.
Оцінка проходила у кілька етапів, починаючи з 2019 року. Особлива увага була приділена процесам обміну інформацією, захисту конфіденційності, управлінню ризиками, питанням логічного та фізичного контролю доступу, підходам до забезпечення кібербезпеки.
Ми готові на технічному та законодавчому рівні до підключення систем CRS/CbC. Це означає, що в ДПС найближчим часом з’явиться інформація про стан банківських рахунків резидентів України за кордоном, а також цілу низку фінансової інформації про учасників міжнародних груп компаній у розрізі іноземних юрисдикцій. . зі сплати податків, обсягів доходів, видів діяльності, чисельності працюючих та багато іншого ”, — заявив голова парламентського комітету з податків та фінансів Данило Гетьманцев.
Імплементація загального стандарту звітності CRS та стандарту Country-by-Country Reporting (CbCR) координується Секретаріатом ОЕСР. Обов’язковим кроком імплементації автоматичного обміну інформацією є приєднання компетентного органу до Загальної системи передачі даних СTS, використовуваної юрисдикціями для безпечного обміну інформацією.
Станом на червень 2024 року понад 115 юрисдикцій є учасниками міжнародного багатостороннього автоматичного обміну інформацією. Україна зобов’язалася розпочати автоматичний обмін у вересні 2024 року.
Впровадження цих міжнародних стандартів в українське законодавство та практику здійснюється за підтримки програми ЄС щодо підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *