Події в Україні

Польща поставить в Україну БМП та танки

Польща поставить в Україну бойові машини піхоти та танки Т-72, ​​заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак. 

Про це повідомляється в  Twitter  Міноборони Польщі.

«Віце-прем’єр-міністр Маріуш Блащак: Буде використано пожертвуване обладнання для України. Це будуть бойові машини піхоти та танки Т-72. Ми можемо забезпечити польські ЗС еквівалентом. Вже є танки К-2 та гаубиці K-9, цього року буде ще постачання. Будуть HIMARS і танки Abrams», – йдеться у твіті.

У Блащака «немає сумніву, що ми можемо чекати на ще одну атаку на Україну». Він закликав підтримати Україну, щоб вона змогла успішно протистояти цій атаці.

«У своєму виступі я постійно згадував, що правитель Кремля хоче відновити імперію зла. Тому ми маємо зробити все можливе, щоб підтримати Україну, щоб війна не перекинулася на територію НАТО», – йдеться в іншому твіті.

Блащак також анонсував, що Польща до кінця березня озброїть та навчить українських військових «у масштабі до рівня бригади».

Він зазначив, що на зустрічі в Рамштайні представники 15 країн, які мають танки Leopard, обговорювали можливість постачання цих машин Україні.

«Жодних рішень не приймалося. У нас заплановані подальші зустрічі. Ми послідовно будуємо коаліцію країн, які мають танки Leopard», – сказав Блащак.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *