Події в Україні

Посилення мобілізації в Україні: коли чекати на збільшення інтенсивності призову

На тлі повідомлень про нову хвилю мобілізації, що очікується в Росії, Україна повинна приймати рішення у відповідь, щоб посилити боєздатність своєї армії. Про можливі дзеркальні дії українського уряду розповів Секретар Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Роман Костенко у коментарі для ТСН.ua.

Роман Костенко вважає, що якщо у Росії знову почнуть масову мобілізацію, Україні доведеться реагувати та збільшувати мобілізацію.

«Зараз ми проводимо мобілізацію, реагуючи на те, які сили та кошти є у росіян. Наприклад, є у них приблизно 400 тисяч військових. Тому ми реагуємо мобілізацією, поповнюємо наші частини, що стоять на передньому краї, формуємо нові», – сказав депутат.

Військовий експерт, полковник ЗСУ у запасі Петро Черник  зазначив , що посилення мобілізації єдине рішення, яке дозволить українцям вижити.

«Путін б’ється за владу на смерть, скільки буде потрібно кинути в грубку цієї війни росіян — стільки він і кине. Вибору у нас немає. Якщо ми капітулюємо, то нам влаштують наступний геноцид. Такого, якого ще не було у світі», — попередив полковник. .

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну очікувано розкрилися проблеми застарілих систем військового обліку. Для усунення недоліків та виявлення придатних до служби в армії чоловіків в Україні було створено Єдиний електронний реєстр призовників.

На сьогоднішній день реєстр вже поповнюється інформацією з баз даних кількох міністерств та відомств – Міносвіти, Мінфін, МВС, Мін’юсту, ДПС та інших державних структур. Це дозволить військкоматам отримати актуальну інформацію про кожного призовника та позбавить військовозобов’язаних необхідності ходити до ТЦК, щоб оновити персональні дані.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *